Biokamin Spark S

BIOKAMIN SPARK S

BIOKAMIN SPARK S 

SPARK S mudel on seinale riputamiseks mõeldud biokamin (välja arvatud tapeediga kaetud seinad, puitlaastplaadid ja muud tuleohtlikud materjalid). Tänu oma väikestele mõõtmetele ja universaalsele vormile sobib Spark S mudel ideaalselt igasse interjööri, sealhulgas väikestesse ruumidesse. Kamin on varustatud õrna toonitud klaasiga, mille raam on kaunistatud nn elegantse kaldega. Karastatud klaas suurendab kasutamise ohutust ja muudab leegi ainulaadseks. Tänu oma väikestele mõõtmetele, ei võta see palju ruumi, pigem muudab ruumi disainikamaks, hubasemaks ja lisaks annab ruumi ka soojust. Lisaks on Spark S mudelil peegelpoleeritud roostevabast terasest tagasein, mis peegeldab väga tõhusalt leeki.

Siksakjas tulesärk ja absorbeeriv põletipaagi täitekiud, muudavad tule ühtlaseks ja stabiilseks kogu põlemisaja jooksul.

Spetsiaalse klamber/roobiga on võimalik kaminatuld reguleerida ja kustutada. Kamin on konstrueeritud paigaldamiseks kõrgeid temperatuure taluvatele materjalidele, näiteks kivile, tellisele. Siiski on võimalik paigaldada kaminat materjalile, mis on tundlikum kõrgele temperatuurile, näiteks mööbli plaadile.

Selleks, mittetulekindlale materjalile, paigaldamiseks on sobilik INSERT 1000×320 mm, mis on valmistatud samast materjalist kui põleti (INOX teras) ja sisaldab 2 karastatud klaasi. 800 mm põletiga kassetti 1000 on võimalik paigaldada näiteks kasvõi kapile.

Tänu oma konstruktsioonile neelab kassett põleti soojust, nii et kamina konstruktsioon ei kuumene. Kaminas on ka ventilatsioonisüsteem, mis vähendab kütuse rõhku, kui põleti on täielikult kütust täis.

 

TOOTE TEHNILISED ANDMED

Paigaldus: pinnapealne

Põleti mõõt= kütusemaht: 400 mm = 0,75 L

Põlemisaeg: 3-5 tundi

Klaas: 4 mm karastatud klaas, toonitud

Mõõdud: 650 x 550 x 250 mm

Garantii: 24 kuud

Värv: teras, must, valge, poleeritud roostevaba teras

HIND

995,00